banner

HAKKIMIZDA

ProjeVR, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik konusunda yıllardır bir arada çalışan ve uluslararası düzeyde deneyime sahip yazılım geliştirme ekibi ile farklı sektörlerden uzmanlardan oluşan yapısı ile müşterileri için yenilikçi çözümler üreten ve alanında lider durumda olan çözüm ortağınızdır.

Yeni nesil teknolojileri ve çözümleri dünya ile aynı anda uygulamaya geçirirken, ProjeVR ekibi olarak liderliğimizi yıllardır sürekli AR-GE yatırımı yaparak korumaktayız. Eğitimden sağlığa, mimari tasarımlardan turizm çalışmalarına farklı konularda uzmanlıkları bir arada bulundurarak farklı sektörlerde hızlı ve özel çözümler üretebilme esnekliğine sahibiz.

banner
TEKNOLOJİ
Sanal Gerçeklik geliştirme ekiplerimiz, HTC Vive, Oculus Rift ve mobil cihazlar gibi çeşitli platformlar için özel çözümler konusunda uzmanlaşmıştır. Yeni nesil oyun motorlarını kullanarak gerçekçi sanal gerçeklik tecrübeleri yaratıyoruz.
Artırılmış gerçeklik alanında da en son teknolojiyi kullanarak size özel uygulamalar geliştiriyor ve projelerinizin başlangıçtan bitişe kadar emin ellerde olmasını sağlıyoruz.